درباره ما

درباره خانه سالمندان صــبا

تیمی کارآزموده و حرفه ای

مرکز توانبخشی و مراقبتی صبا سعی دارد بستری را برای سلامتی هرچه بیشتر سالمندان فراهم سازد و با بهره گیری از آخرین دستاوردهای دانش پرستاری و مراقبتی سالمندان محیطی صمیمی و تخصصی برای ان ها فراهم اورد و با در نظر گرفتن جامعه هدف خود فضایی متناسب با سن و نیاز های روحی و جسمی آنها ایجاد کند.

مرکز توانبخشی و نگهداری سالمندان صبا با ارائه خدمات شبانه روزی، مراقبت و نگهداری از سالمندان به همراه خدمات پزشکی، پرستاری، توانبخشی، گفتار درمانی، کار درمانی و فیزیوتراپی به صورت روزانه و در تمام طول سال آسایش را برای خانواده شما تضمین می کند.

مرکز توانبخشی و نگهداری شبانه روزی سالمندان صبا دارای فضایی با امکانات منحصر به فرد و تجهیزات توانبخشی مدرن و دارای اتاق هایی با متراژی مناسب است که راحتی را برای سالمندان عزیز فراهم می آورد. همچنین خانه سالمندان صبا دارای اتاق های VIP و مجهزتر برای اطمینان خاطر خانواده هایی است که برای مراقبت از سالمند خود معیارهای بالاتری را در نظر دارند.

با توجه به اینکه ارائه خدمات پرستاری، مراقبتی و بهداشت صحیح سالمندان سر فصل اصول قرانین جاری در مرکز توانبخشی و مراقبتی صبا می باشند.این موارد توسطپزشکان، پرستاران و همکاران مجرب که برای انجام این امور دوره های آموزشی تخصصی را گذرانده اند صورت می پذیرد .

مرکز توانبخشی و مراقبتی صبا با به کارگیری شیوه های نوین پزشکی و مراقبتی و با استفاده از کارشناسان مجرب همواره در تلاش است تا ضمن حفظ سلامت جسمی سالمندان، بتوانند از شرایط روحی و روانشناسی ایده آل و خوبی برخوردار باشند.

درباره خانه سالمندان صبا بیشتر بدانید!

خانه سالمندان صبا با تکیه بر دانش و نیروی جوان در سال ۱۳۹۵ تاسیس گردید. اهداف کلی مرکز توانبخشی و مراقبتی صبا ارتقاء سطح سلامت سالمندان و بهبود کیفیت این عزیزان می باشد که این اهداف کلی دارای زیر مجموعه های گوناگونی است، این مرکز با فراهم آوری تمام امکانات مورد نیاز برای یک زندگی ایده آل شرایط مناسبی را برای سالمندان و خانواده های عزیز آنها مهیا کرده است و با دیدگاه صرفا نگهداری سنتی در خانه سالمندان به شدت مخالف بوده است و این مرکز راهی دوطرفه به سمت منزل و بیمارستان قرار داده است بطوریکه حد فاصل میان بیمارستان تا منزل بوده است به این ترتیب که بیماران ترخیصی از بیمارستان که دوره ی نقاهت خود را سپری می کنند به جای سکونت در منزل در این مرکز از تمامی امکانات توانبخشی بهره برده و آماده بازگشت به کانون خانواده می شوند. شایان ذکر است مرکز سالمندان صبا امکانات نگهداری و توانبخشی سالمندان را نیز دارد و با اتاق درمان پذیرای سالمندان دچار مشکلات خطیر سلامتی نیز هست. در قسمت نگهداری و توانبخشی شبانه روزی با سوئیت های مجهز به تمامی امکانات رفاهی پذیرای سالمندان بوده و با داشتن تکنیک تخصصی فیزیوتراپی تحت نظارت و ویزیت متخصص طب فیزیکی خود را از سایر مراکز متمایز می کند. این مرکز با دارا بودن استخر، سونا، جکوزی بوده و این خدمات زیر نظر مستقیم پزشک متخصص طب فیزیکی برای حرکات اصلاحی و تربیت بدنی صورت می گیرد. شایان ذکر است مرکز سالمندان صبا دارای باشگاه ورزشی مناسب برای سالمندان می باشد تا در کمبودی احساس نکنند. غذاهای طبخ شده در این مرکز با مواد اولیه تازه ، با کیفیت و به صورت کاملا بهداشتی و صنعتی تهیه می شود، رژیم های بیماران با نظر کارشناس تغذیه و برای سالمندان مختلف متفاوت است. در طول روز سالمندان عزیز از میان وعده های مختلف نظیر انواع کیک ها، شیرینی و دسر های ایرانی و… پذیرایی می شوند. این مرکز با داشتن باغ مشجر و حدود ۵۰۰ متر فضای سبز یکی از بهترین ویلاهای سالمندان در کل کشور است که گذران عمر را برای سالمندان عزیز شیرین و توام با شادی می سازد. مرکز توانبخشی و مراقبتی صبا همواره کوشیده است با تیمی مجرب و کار آزموده بتواند محیط زیبا و دلنشینی را برای سالمندان فراهم آورد. در این مرکز کلیه خدمات پزشکی و مراقبتی ازجمله ویزیت روزانه پزشک و خدمات تخصصی پرستاری ، فیزیوتراپی ، مدد کاری ، روانشناسی و تغذیه و کار درمانی و غیره به سالمندان عزیز ارائه می شود و با برگزاری جشن ها و مناسبت های خاص ، تفریحات خارج از مرکز، تور های تفریحی و غیره باعث شادی این عزیزان می گردد.
این مرکز با توجه داشتن به دغدغه تمامی سالمندان جامعه تنها مرکز دارای خدمات روزانه نگهداری و توانبخشی در قالب مهد سالمندان است و خانواده های عزیزانی که به صورت روزانه نیاز به نگهداری سالمندشان را در محیط خارج از منزل دارند می توانند از این خدمات بهره مند شوند. خانه سالمندان صبا سعی کرده است با خدمات متنوع هر آنچه که تمام اقشار سالمند را در یک مجموعه با عنوان مرکز جامع توانبخشی و نگهداری سالمندان صبا فراهم سازد. شایان ذکر است این مرکز تمام خدمات بیان شده را در منزل نیز به سالمندان ارائه می دهد.

بهداشت محیط و مراقبت مستمر پزشکی و پرستاری
فضای ایده آل برای بهبود روحیه سالمندان
تجهیزات مدرن و دانش فنی بالا
کادر مجرب و کارآزموده

سالمندان خود را به خانواده صـــبا بسپارید

و سلامت آن ها را تضمین کنید

به خانواده صــبا بپیوندید